İzmir Korsan Taksi – İzmir Ucuz Taksi – 7/24 Hizmette

İzmir Korsan Taksi Hizmeti

İzmir korsan taksi olarak 05378340535 olan iletişim numaramızdan siz değerli yolcularımıza 7/24 günün her saati güvenli bir şekilde konforlu araçlarımızla İzmir içi ve dışı huzurlu bir şekilde ucuz taksi hizmeti vermekteyiz. Fiyat tarifeleri konusunda günün her saati bizleri arayabilirsiniz.

İzmir korsan taksileri olarak değerli müşterilerimizin güvenilir bir şekilde yolculuklarını yapmaları açısından deneyimli şoför kadrosu ve konforlu araçlarıyla 7/24 transfer hizmeti veriyoruz. Güvenilir yolculuk ve sabit fiyat garantisinden yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanmaktadırlar. İstenilen bölgeye İzmir güzergahındaki transfer hizmetlerini daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirirler. Araçlarımız yeni Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun biçimde dezenfekte edilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmir Korsan Taksi Neden Var?

Günümüz de birçok büyük şehir de olduğu gibi İzmir’ de de ulaşım talebi artmıştır.  Güncel taksi fiyatlarının yükselmesi ve ticari taksiler de yaşanılan çeşitli sorunlar ortaya çıkmıştır. Yolcular alternatif çözümler aramaya başladı. Bu anlamda İzmir korsan taksi hizmeti birçok kişinin yolculuklarını yapmaları açısından transfer hizmeti olarak ön plana çıkmaya başladı.

Ticari araç kullanımında harcanan fahiş fiyatların yanında birçok sorun yolcuları korsan taksi hizmetine yönlendirdiğini söyleyebiliriz. Bu sorunlara örnek olarak para üstünün alınamaması, bagaj için ekstra ücret talep edilmesi, gitmek istenilen bölgeye dolambaçlı yollardan ulaştırılma çabaları, arabada sigara kullanımına izin verilmemesi ve kısa mesafeler için yolcuların arabaya alınmamasıdır. Bu gibi durumlar en çok karşılaşılan sorunlar olarak ifade edebiliriz.

Biraz araştırma yapmamız halinde insanların İzmir korsan taksi hizmetine yönelmelerinde bu ve bunun gibi birçok sorunlardan dolayı şikayet ettiğini bulabiliriz. Hatta hepimizin bu sorunlardan en az birini yaşadığımızı söylersek daha doğru olacaktır. Bu anlamda günümüzde hem fiyatlandırma hem verilen hizmet kalitesi olarak yolcuları memnun etme açısından korsan taksi hizmeti oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

İzmir Ucuz Korsan Taksi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yolcularımız açısından İzmir içinde korsan taksi hizmetimizden yararlanmanın birçok avantajı mevcuttur. Bunlardan en dikkat çeken avantajları şunlardır.  Ticari taksilerin aksine hizmetimizi kullanan insanlar ucuz ve sabit fiyat avantajlarından yararlanmaktadırlar. Böylece çok daha hesaplı bir şekilde yolcuklarını gerçekleştirirler. Ticari taksilerdeki taksimetre üzerinden para  tuzağı olmamaktadır. Yolculuğun başında belirtilen sabit fiyat garantisinden yararlanılmakta olup çok daha ucuz yolculuk ücretleriyle bütçeden tasarruf edinilmiş olacaktır.

Bunlarla beraber İzmir korsan taksi hizmeti veren şoförlerimizin genel anlamda eğitim seviyesi daha yüksektir. Ayrıca müşteri memnuniyeti anlamında kendilerini daha fazla geliştirmiş kişilerden oluşurlar. Böylece yolcuların çok daha kaliteli bir hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır. Arabanın içerisin de sigara içebilme ve evcil hayvanınız ile seyahat edebilme gibi avantajlarda yolcuları cezbetmektedir.  Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin istenilen bölgeye istenilen saatte yolculuğunu gerçekleştirmektedir. Önceden rezervasyon yaptırabilme imkanı ve geniş hizmet ağları ile sarı taksilere nazaran çok daha avantajlı bir hizmet haline gelmiştir.

İzmir Ucuz Korsan Taksi Kullanmak Güvenli mi? Geniş Hizmet Ağımız Neleri Kapsar?

İzmir ucuz taksi hizmeti olarak tıpkı ticari taksiler gibi hizmet vermekteyiz. Belli bir durağa bağlı çalışmakta olup belli kurallar üzerinden hizmet vermekteyiz. Ticari taksilerden tek farkımızın kayıtlı taksi plakalarımızın olmayışıdır. Şoförlerimiz sarı taksicilere kıyasla kendilerini çok daha fazla geliştirmiş ve eğitim sevileri yüksek olmasından dolayı genel anlamda daha güvenilirdir.

İzmir korsan taksileri geniş hizmet ağıyla hizmet vermektedir. Bu hizmet ağının kapsamına bakacak olursak bunlar; adresten alım, havalimanı transfer, şehirlerarası transfer, evcil hayvan taşımacılığı, personel taşımacılık, değerli evrak ve eşya taşımacılığı ve kargo taşımacılık gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bizimle ile yolculuk yapmanız halinde ister standart binek araç ister vip araç seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.