İzmir Taksi – İzmir Ucuz Taksi – Hesaplı Taksi – 7/24 Taksi

İzmir Taksi

İzmir taksi olarak 05378340535 olan iletişim numaramızdan siz değerli yolcularımıza 7/24 günün her saati güvenli bir şekilde konforlu araçlarımızla Şehir içi ve dışı hesaplı ucuz taksi hizmeti vermekteyiz. Fiyat tarifeleri ve 7/24 taksi hizmetimizden yararlanmak için günün her saati bizleri arayabilirsiniz.

İzmir taksi olarak değerli müşterilerimizin güvenilir bir şekilde yolculuklarını yapmaları açısından deneyimli şoför kadrosu ve konforlu araçlarıyla 7/24 taksi hizmeti veriyoruz. Güvenilir yolculuk ve sabit fiyat garantisinden yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. İzmir Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanmaktadırlar. İstenilen bölgeye İzmir güzergahındaki transfer hizmetlerini daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirirler. Araçlarımız yeni Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun biçimde dezenfekte edilerek sizlere hizmet vermekteyiz. En kaliteli, hijyenik ve güvenilir yolculuklarınız için İzmir’in her bölgesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İzmir Taksi Neden Var?

Günümüz de birçok büyük şehir de olduğu gibi İzmir’de de ulaşım talebi artmıştır. Bu bağlamda  güncel ticari ulaşım fiyatların yükselmesi ve ticari de yaşanılan çeşitli sorunlar ortaya çıkmıştır. Yolcular alternatif çözümler aramaya başladı. Bu anlamda İzmir ucuz taksi hizmeti birçok kişinin yolculuklarını yapmaları açısından transfer hizmeti olarak ön plana çıkmaya başladı.

Ticari araç kullanımında harcanan fahiş fiyatların yanında birçok sorun yolcuları hesaplı transfer hizmetine yönlendirdiğini söyleyebiliriz. Bu sorunlara örnek olarak para üstünün alınamaması, bagaj için ekstra ücret talep edilmesi, gitmek istenilen bölgeye dolambaçlı yollardan ulaştırılma çabaları, arabada sigara kullanımına izin verilmemesi ve kısa mesafeler için yolcuların arabaya alınmamasıdır. Bu gibi durumlar en çok karşılaşılan sorunlar olarak ifade edebiliriz.

Biraz araştırma yapmamız halinde insanların İzmir taksi hizmetine yönelmelerinde bu ve bunun gibi birçok sorunlardan dolayı şikayet ettiğini bulabiliriz. Hatta hepimizin bu sorunlardan en az birini yaşadığımızı söylersek daha doğru olacaktır. Bu anlamda günümüzde hem fiyatlandırma hem verilen hizmet kalitesi olarak yolcuları memnun etme açısından transfer hizmetimiz oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

İzmir Taksi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Yolcularımız açısından İzmir içinde 7/24 taksi hizmetimizden yararlanmanın birçok avantajı mevcuttur. Bunlardan en dikkat çeken avantajları şunlardır.  Ticari taksilerin aksine ucuz taksi hizmetimizi kullanan insanlar uygun ve sabit fiyat avantajlarından yararlanmaktadırlar. Böylece çok daha hesaplı bir şekilde yolcuklarını gerçekleştirirler. Ucuz taksi olarak farkımız ticari taksilerdeki taksimetre üzerinden para  tuzağı olmamaktadır. Yolculuğun başında belirtilen sabit fiyat garantisinden yararlanılmakta olup daha ucuz ücretlerle bütçeden tasarruf edinilmiş olacaktır.

Bunlarla beraber İzmir taksi hizmeti veren şoförlerimizin genel anlamda eğitim seviyesi daha yüksektir. Ayrıca müşteri memnuniyeti anlamında kendilerini daha fazla geliştirmiş kişilerden oluşurlar. Böylece yolcuların çok daha kaliteli bir hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır. Arabanın içerisin de sigara içebilme ve evcil hayvanınız ile seyahat edebilme gibi avantajlarda yolcuları cezbetmektedir.  Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin istenilen bölgeye istenilen saatte yolculuğunu gerçekleştirmektedir. Önceden rezervasyon yaptırabilme imkanı ve geniş hizmet ağları ile ticari araçlara nazaran çok daha avantajlı bir hizmet haline gelmiştir.

İzmir Taksi Kullanmak Güvenli mi? Geniş Hizmet Ağımız Neleri Kapsar?

İzmir taksi hizmeti olarak tıpkı ticari taksiler gibi hizmet vermekteyiz. İzmir ucuz transfer hizmetimiz belli bir durağa bağlı çalışmakta olup belli kurallar üzerinden hizmet vermekteyiz. Ticari araçlardan tek farkımızın kayıtlı plakalarımızın olmayışıdır. Hizmetimizin yasal olmasına ilişkin hem yolcuların hemde durakların artan taleplerine karşın henüz tam anlamıyla yasal bir hizmeti kapsamamaktadır. Buna karşın transfer hizmetimizin kanıtlaması zor olduğundan cezai yaptırımın uygulanması neredeyse imkansızdır. Şoförlerimiz sarı taksicilere kıyasla kendilerini çok daha fazla geliştirmiş ve eğitim sevileri yüksektir. Bundan dolayı genel anlamda daha güvenilirdir.

İzmir ucuz taksi geniş hizmet ağıyla hizmet vermektedir. Bu hizmet ağının kapsamına bakacak olursak bunlar; adresten alım, havalimanı transfer, şehirlerarası transfer, evcil hayvan taşımacılığı, personel taşımacılık, değerli evrak ve eşya taşımacılığı ve kargo taşımacılık gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bizimle ile yolculuk yapmanız halinde ister standart binek araç ister vip araç seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İzmir Taksi Olarak Çalışma Saatlerimiz Nasıl?

İzmir ucuz taksi olarak 7 gün 24 saat boyunca siz değerli yolcularmıza hizmet vermekteyiz. Şoförlerimiz farklı vardiya saatlerine dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar. Bundan dolayı günün her saati dinamik ve yüksek enerjiye sahip bir şekilde sizi karşılamaktadırlar. Diğer birçok transfer hizmetlerinin aksine en büyük farkımız yolculuklarınızı 7/24 isteğiniz güzergaha en iyi kalite anlayışıyla sağlamaktır. Güncel fiyat tarifeleri hakkında bilgi almak için bizleri arayabilir veya web sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.