Yahşi Korsan Taksi Fiyatları – 05378340535

YAHŞİ KORSAN TAKSİ0537 834 05 35 
YAHŞİ ->Adabükü600
YAHŞİ ->Akyarlar210
YAHŞİ ->Bağla170
YAHŞİ ->Bitez200
YAHŞİ ->Bodrum Havalimanı600
YAHŞİ ->Bodrum Merkez220
YAHŞİ ->Bogaziçi600
YAHŞİ ->Geriş270
YAHŞİ ->Gümbet190
YAHŞİ ->Gümüşlük260
YAHŞİ ->Gündoğan260
YAHŞİ ->Güvercinlik550
YAHŞİ ->Kadıkalesi220
YAHŞİ ->Konacık200
YAHŞİ ->Koyunbaba260
YAHŞİ ->Mumcular550
YAHŞİ ->Ortakent180
YAHŞİ ->Torba240
YAHŞİ ->Turgutreis210
YAHŞİ ->Türkbükü310
YAHŞİ ->Yakaköy200
YAHŞİ ->Yalıçiftlik380
YAHŞİ ->Yalıkavak250

Yahşi Korsan Taksi – Bodrum Korsan Taksi Fiyatları

Yahşi korsan taksi olarak 05378340535 olan telefon numaramızdan günün 24 saati boyunca Bodrum içinde korsan taksi çağırabilirsiniz. Siz değerli yolcularımıza 7/24 günün her saati güvenli bir şekilde konforlu araçlarımızla Bodrum merkez içi ve dışı huzurlu bir şekilde ucuz taksi hizmeti vermekteyiz. Fiyat tarifeleri konusunda günün her saati bizleri arayabilirsiniz. Yapacağınız yolculuklarda sizleri memnun etmek adına kaliteli hizmet vermeyi misyon olarak belirledik. Bu anlamda hem fiyatlandırma hem hizmet kalitesi olarak siz değerli yolcularımız için geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. En güvenilir ve keyifli yolcuklarınız için Bodrum’da bizi tercih edebilirsiniz.

Yahşi korsan taksi olarak değerli müşterilerimizin güvenilir bir şekilde yolculuklarını yapmaları açısından deneyimli şoför kadrosu ve konforlu araçlarıyla 7/24 korsan taksi hizmeti veriyoruz. Güvenilir yolculuk ve sabit fiyat garantisinden yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Bodrum şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanmaktadırlar. İstenilen bölgeye Muğla Bodrum güzergahındaki transfer hizmetlerini daha hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirirler. Araçlarımız yeni Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine uygun biçimde dezenfekte edilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Yahşi Korsan Taksi Fiyatları Ve Çalışma Saatleri Nasıl?

Yahşi korsan taksi fiyatları siz değerleri müşterilerimizin yolculuklarını ucuza yapabilmeleri açısından uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Diğer taksi duraklarından farklı olarak yapacağınız yolculuklarda sabit fiyat garantisinden yararlanmış olacaksınız. Bizimle beraber yapacağınız yolculuklarda fiyat değişikliği olmaz. Bununla beraber para üstünün alınamaması, bagaj için ekstra ücret talep edilmesi gibi sorunları yaşamazsınız. Size yolculuk öncesinden söylediğimiz taksi ücretiyle yolculuk sonundaki ücreti asla değişmez. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Durağımız transfer hizmeti olarak 7 gün 24 saat boyunca siz değerli yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Şoförlerimiz farklı vardiya saatlerine dönüşümlü olarak çalışmaktadırlar. Bundan dolayı günün her saati dinamik ve yüksek enerjiye sahip bir şekilde sizi karşılamaktadırlar. Diğer birçok transfer hizmetlerinin aksine en büyük farkımız yolculuklarınızı 7/24 istediğiniz güzergaha en iyi kalite anlayışıyla sağlamaktır.

Yahşi Korsan Taksi Çağırmanın Avantajları Nelerdir?

Yolcularımız açısından Bodrum içinde Yahşi korsan taksi hizmetimizden yararlanmanın birçok avantajı mevcuttur. Bunlardan en dikkat çeken avantajları şunlardır.  Ticari taksilerin aksine hizmetimizi kullanan insanlar ucuz ve sabit fiyat avantajlarından yararlanmaktadırlar. Böylece çok daha hesaplı bir şekilde yolcuklarını gerçekleştirirler. Ticari taksilerdeki taksimetre üzerinden para  tuzağı olmamaktadır. Yolculuğun başında belirtilen sabit fiyat garantisinden yararlanılmakta olup daha ucuz yolculuk ücretleriyle tasarruf edinilmiş olacaktır. Ticari taksi kullanımında harcanan fahiş fiyatlandırmalardan bıktıysanız ucuz taksi hizmetiyle bizleri tercih ederek bütçenizi koruyabilirsiniz.

Bunlarla beraber Yahşi korsan taksi hizmeti veren şoförlerimizin genel anlamda eğitim seviyesi daha yüksektir. Ayrıca müşteri memnuniyeti anlamında kendilerini daha fazla geliştirmiş kişilerden oluşurlar. Böylece yolcuların çok daha kaliteli bir hizmetten yararlanmasını sağlamaktadır. Arabanın içerisin de sigara içebilme ve evcil hayvanınız ile seyahat edebilme gibi avantajlarda yolcuları cezbetmektedir.  Uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin istenilen bölgeye istenilen saatte yolculuğunu gerçekleştirmektedir. Önceden rezervasyon yaptırabilme imkanı ve geniş hizmet ağları ile sarı taksilere nazaran çok daha avantajlı bir hizmet haline gelmiştir.

Yahşi Korsan Taksi Çağırmak Güvenli mi? Geniş Hizmet Ağımız Neleri Kapsar?

Yahşi korsan taksi olarak tıpkı ticari taksiler gibi hizmet vermekteyiz. Belli bir durağa bağlı çalışmakta olup belli kurallar üzerinden hizmet vermekteyiz. Ticari taksilerden tek farkımızın kayıtlı taksi plakalarımızın olmayışıdır. Şoförlerimiz sarı taksicilere kıyasla kendilerini çok daha fazla geliştirmiş ve eğitim sevileri yüksek olmasından dolayı genel anlamda daha güvenilirdir. Hizmetimizin yasal olmasına ilişkin hem durakların hem de yolcuların artan bir talebin olmasına karşın henüz tam anlamıyla yasal bir hizmeti kapsamamaktadır. Buna karşın korsan taksi hizmetinin kanıtlamasının çok zor olduğundan herhangi bir cezai yaptırımın uygulanması neredeyse imkansızdır.

Yahşi ucuz taksi hizmetimiz geniş hizmet ağıyla hizmet vermektedir. Bu hizmet ağının kapsamına bakacak olursak bunlar; adresten alım, havalimanı transfer, şehirlerarası transfer, evcil hayvan taşımacılığı, personel taşımacılık, değerli evrak ve eşya taşımacılığı ve kargo taşımacılık gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bizimle ile yolculuk yapmanız halinde ister standart binek araç ister vip araç seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.